Futbol Asla Sadece Futbol Değildir
Yazar : Simon Kuper
Yayıncı : İthaki Yayınları
Kategori : Hobi - Genel
Fiyat: 19.20 TL   Liste Fiyatı : 24 TL
Ürün Satışta. / % 20 İndirim
Hakkında
Yorumlar
Özellikler
Diğer Resimler
1994 yılında İngiltere`de yayımlandığında büyük ilgi gören Futbol Asla Sadece Futbol Değildir. 1996 yılında Türkçe`ye çevrildi. Kısa sürede bir `kült kitap`a dönüşen çalışmanın başlığı da futbolseverlerin sloganlarından biri oldu. Yayımlanışınıın da futbolseverrlerin sloganlarından biri oldu. Yayımlanışının üzerinde yedi yıl geçtikten sonra Simon Kuper`in kitabı, yeniden okuruyla buluşuyor.
Futbol Asla Sadece Futbol Değildir`in ikinci baskısı, önemli bir farklılık içeriyor. Özgün kitaba 1996`da eklenen bir bölümü elinizde tuttuğunuz kitapta bulacaksınız. Ayrıca, Simon Kuper, kitabının Türkçe`de yeniden basılması nedeniyle, aslında Türk futboluna yönelik bir bölüm olarak da düşünülebilecek hacimli bir önsöz kaleme aldı. artık `kült kitap` bizden de bir parça taşıyor.
Simon Kuper`in neredeyse bir dünya turu yaparak futbolun politika ve çeşitli kültürlerle ilişkisini araştırdığı Futbol Asla Sadece Futbol Değildir, güzel oyunun alanlarını şiddetin işgal ettiği bir zamanda yine futbolseverin sığınağı.

Okuyucu Yorumları

Sayfa : 409
Ebat : 135 X 210
Basım Yeri :
Basım Tarihi : 0
Barkod-ISBN : 9789758725700
Diğer dosyalar ..