İblisin Uyanışı; İblis Savaşları Serisi 1
Yazar : R. A. Salvatore
Yayıncı : İthaki Yayınları
Kategori : Roman - Fantastik
Fiyat: 20.00 TL   Liste Fiyatı : 25 TL
Ürün Satışta. / % 20 İndirim
Hakkında
Yorumlar
Özellikler
Diğer Resimler
İblis Savaşları Serisinin bu ilk kitabında Salvatore, büyülü bir dünyayı okuyucuların keşfine sunuyor ve korkusuz bir kahraman yaratıyor: Elbryan VVyndon.
Corona ülkesinde kadim bir kötülük uyanır; ölüm ve acı yaymaya kararlı korkunç bir iblis. Bu iblisin goblinlerden kurulu orduları sınır yerleşimlerini yağmalar ve küçük Dundalis köyüne gerçekleştirdikleri merhametsiz saldırılar geride iki perişan yetim bırakır: Pony ve çocukluk arkadaşı Elbryan. Elflerin aralarına aldığı Elbryan, alt edilmez bir korucu olmak üzere yetiştirilir... Kahramanımız, onu üzücü bir meydan okumaya götürecek yaşamsal önemde bir rol üstlenecek, destansı adalet ve barış arayışında yazgısının karanlık olaylarıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır...
Bu arada, uzak bir adanın siyah kumsalları bir mücevher yağmuru altındadır. Bu semavi taşlar içlerinde inanılmaz bir güç taşımaktadır... Yanlış ellere, pençeli ellere düşmemeleri gerekmektedir... Bu taşlar, dünyada iyi ve kötü olan her şeyin anahtarıdır ve onları hasat eden yozlaşmış manastırdan kurtarmak genç bir keşişin ellerindedir.
Yeni bir klasik! Harika bir anlatım! Drizz hayranları bu kitaba bayılacak!
- Troy Denning-
Kara Elf dizisinden bu yana Salvatore`nin en iyi çalışması.
- Terry Brooks-

Okuyucu Yorumları

Sayfa : 727
Ebat : 135 X 195
Basım Yeri :
Basım Tarihi : 0
Barkod-ISBN : 9789752730564
Diğer dosyalar ..