Hoşgeldiniz üye girişi yapın yada hesap oluşturun.
Yazar : Simon Kuper
Çevirmen : Sinan Gürtunca
Yayıncı : İthaki Yayınları
Kategori : Hobi - Genel
Fiyat: 18.00 TL   Liste Fiyatı : 24.00 TL
Ürün Satışta. % 25.00 İndirim
Barkod-ISBN : 9789758725700
Yayın Tarihi : 0000-00-00
Yayın Dili : Türkçe
Orjinal Adı : Futbol Asla Sadece Futbol Değildir
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 409
Kapak :
Kağıt :
Boyut : 135 X 210
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
1994 yılında İngiltere`de yayımlandığında büyük ilgi gören Futbol Asla Sadece Futbol Değildir. 1996 yılında Türkçe`ye çevrildi. Kısa sürede bir `kült kitap`a dönüşen çalışmanın başlığı da futbolseverlerin sloganlarından biri oldu. Yayımlanışınıın da futbolseverrlerin sloganlarından biri oldu. Yayımlanışının üzerinde yedi yıl geçtikten sonra Simon Kuper`in kitabı, yeniden okuruyla buluşuyor.
Futbol Asla Sadece Futbol Değildir`in ikinci baskısı, önemli bir farklılık içeriyor. Özgün kitaba 1996`da eklenen bir bölümü elinizde tuttuğunuz kitapta bulacaksınız. Ayrıca, Simon Kuper, kitabının Türkçe`de yeniden basılması nedeniyle, aslında Türk futboluna yönelik bir bölüm olarak da düşünülebilecek hacimli bir önsöz kaleme aldı. artık `kült kitap` bizden de bir parça taşıyor.
Simon Kuper`in neredeyse bir dünya turu yaparak futbolun politika ve çeşitli kültürlerle ilişkisini araştırdığı Futbol Asla Sadece Futbol Değildir, güzel oyunun alanlarını şiddetin işgal ettiği bir zamanda yine futbolseverin sığınağı.

Okuyucu Yorumları