Hoşgeldiniz üye girişi yapın yada hesap oluşturun.
Yazar : Robert Beatty
Çevirmen : Lale Günseli Bayır
Yayıncı : Yabancı Yayınevi
Kategori : Roman - Günümüz
Fiyat: 18.75 TL   Liste Fiyatı : 25.00 TL
Ürün Satışta. % 25.00 İndirim
Barkod-ISBN : 9786059585491
Yayın Tarihi : 2017-06-02
Yayın Dili : Türkçe
Orjinal Adı : Serafina ve Siyah Pelerin
Baskı Sayısı : 1.Baskı
Sayfa Sayısı : 328
Kapak : Karton
Kağıt : 2.Hamur
Boyut : 135 X 200
Hakkında
Yorumlar
Resimler ve Dosyalar
Robert Beatty'nin 1 milyondan fazla satan ve New York Times Çoksatanlar listesinde 59 haftadan fazla kalan romanı şimdi Türkçede!

Asla ormanın derinliklerine inme. Orada bir sürü tehlike saklı ve ruhunu ele geçirebilirler.

Serafina hiçbir zaman babasının sözünden çıkıp Biltmore Evi'nin uzaklarına gitmemişti. Yaşadığı evin keşfedilecek bir sürü yeri vardı ama Serafina'nın kimse tarafından görülmemesi gerekiyordu. Yukarı katlarda yaşayan zenginlerden hiçbiri Serafina'nın varlığından haberdar değildi.

Fakat Biltmore Evi'nden çocuklar kaybolmaya başlamıştı ve sebebini bir tek Serafina biliyordu: Geceleri Biltmore'un koridorlarında siyah pelerinli bir adam dolanıyordu. Serafina, Siyah Pelerinli Adam'dan kıl payı kurtulduktan sonra Ev'in genç yeğeni Braeden Vanderbilt'le kafa kafaya verdi. Braeden ve Serafina, Siyah Pelerinli Adam'ın kim olduğunu bulmak zorundaydı... yoksa tek tek bütün çocuklar ortadan kaybolacaktı.

Serafina'nın kendisini anlama süreci ve meçhul aile geçmişi ile gerçekten ürkütücü birkaç sahneyle bu roman inanılmaz bir gizemi temsil ediyor.

- Publishers Weekly

Tüyler ürpertici bu macera herkesin hoşuna gidecek.

- Booklist

Hikâye baştan sona gerilimle dolu ve aynı Siyah Pelerinli Adam'ın kurbanlarını kavradığı gibi, okurlarını da kendine saracak.

- School Library Journal

Okuyucu Yorumları