Format Kitap
Barkod 9786055201081
Yayın Tarihi 2014-02-05
Yayın Dili Türkçe
Baskı Sayısı 3.Baskı
Sayfa Sayısı 729
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 150 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Teoman Dinçel

Günümüzde bilgisayar teknolojileri insan hayatının çok önemli bir bölümüne hâkim duruma gelmiştir. Öyle ki, gittiği her yere dizüstü bilgisayarını yanında götürmeyen bir ithalat uzmanı, sigorta eksperi, satın alma sorumlusu, sistem mühendisi ya da operasyon yöneticisine rastlamak imkansızdır. Keza, ev kullanıcıları için internet hizmetlerinin kullanımı, aile fotoğraflarının dijital ortamda saklanması, gençlerin en son çıkan PC oyunlarını oynaması ve benzeri faaliyetlere hemen her evde rastlayabiliriz.

Önümüze baktığımız zaman ise, bir dönüm noktasında olduğumuzu görüyoruz. Artık şık görünümlü ve, komplike klavyeler, fareler, çeşitli multimedya aygıtları, kart okuyucular ve benzeri donanım aygıtları ne üreticiler ne de tüketiciler için fazla bir heyecan vermiyor diyebiliriz.

Bilişim teknolojilerinin bir ayağında meydana gelen köklü bir değişimin, tüm sektörü etkilediği de bir gerçek olarak karşımızdadır. Yakın zamanda, kol saati olarak tasarlanmış cep telefonları, dünyanın herhangi bir yerinden 7/24 okunabilecek e-posta iletileri, bilgisayar ekranı yerine kullanılabilecek güneş gözlükleri, evdeki beyaz eşyaların cep telefonuyla gönderilen bir kısa mesajla yönetilmesi ve bunlara benzer daha birçok gelişme, günlük hayatlarımızın birer parçası olacak.

Bu kitap; sizleri bilişim teknolojilerinin vazgeçilmez unsurlarıyla tanıştıracak, bilgisayar başında her zaman gerekli olacak faaliyetleri ve araçları kullanabilmeniz için sizlere rehber olacaktır.

Bilgisayar türleri ve bilgisayar donanım aygıtları, Windows 7 işletim sistemi, Office 2010 programları, bilgisayarın ve bilgilerin güvenliği, web tasarımı. Her biri kendi uzmanlık alanına sahip konuları içeren, kapsamlı anlatımı örneklerle pekiştirilmiş bu kitabı elinizden düşürmeyeceksiniz. Her zaman ve her yerde okunabilecek farklı bir bilgisayar öğrenme kılavuzu!

devamını oku..
% 5
indirim
33.25
Liste Fiyatı : 35.00
Kazancınız : 1.75
 Favorilere Ekle
Ürün Tükendi.